Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów o dużych zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od 10 września 2018 r. (poniedziałek):


1. Zostanie otwarta dla ruchu ul. Kochanowskiego, autobusy wrócą na swoje podstawowe trasy;
2. Zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu autobusów skrzyżowanie przy kościele MBNP na Osiedlu co spowoduje zmiany na niektórych liniach:

 • Linia 7 z godz. 5:45 w stronę Strefy rozpocznie kurs od przystanku Wolności Piekarnia 02 o godz. 5:47, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego;
 • Linia 7 z godz. 15:05 z przystanku COP – u 01 będzie kursowała ulicami: … - Wolności – Jagiellończyka – Dworzec, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;
 • Linia 14 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 14A będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Kusocińskiego – Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 21 (na większości wariantów) będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
       Wyjątek stanowią poniższe kursy:
 • 6:48 z Bramy Głównej w dni robocze – autobus jadący ul. Wolności, skręci w lewo na przystanek Żeromskiego ZST 02, w stronę ul. Mickiewicza, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości 06 oraz Żeromskiego Szkoła 04;
 • 7:15 z Bramy Głównej w dni robocze – autobus jadący ul. Wolności, skręci w lewo na przystanek Żeromskiego ZST 02, w stronę ul. Mickiewicza, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;
 • 15:10 z Bramy Głównej w soboty – autobus jadący ul. Wolności pojedzie prosto na Dworzec przez ul. Jagiellończyka, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;

 

 • Linia 27 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Kusocińskiego – Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków Żeromskiego Szkoła 03, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 28 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Żeromskiego – Kochanowskiego – Niepodległości - …, z pominięciem przystanków Żeromskiego Szkoła 03, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 30 z godz. 23:10 z Bramy Głównej będzie kursowała ulicami: … - Wolności do Żeromskiego, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04.


WSZYSTKIE PRZYSTANKI PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO BĘDĄ NIECZYNNE.

Utrudnienia mają potrwać do 30 listopada 2018 r.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim

urządzeniu.