Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że zgodnie z decyzją podjętą przez pełniącego funkcję Prezydenta Miasta Mielca, od 21 kwietnia 2018 r. do 16 września 2018 r. nastąpi wyłączenie komunikacji miejskiej z Rynku Starego Miasta od godz. 14:00 w soboty do godz. 22:00 w niedziele. Na czas zamknięcia Rynku autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica. Przystanki w Rynku będą nieczynne. Odjazdy autobusów będą się odbywały z przystanków przy ulicach Staszica (w obie strony) i Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica).

Dodatkowo informujemy, że linia nr 15 w podanych godzinach będzie kursowała w obie strony ulicami Sienkiewicza, Staszica i św. Jana Pawła II z pominięciem przystanku Legionów Dworek 01.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim

urządzeniu.