Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

 

Informacje ogólne

logo start


 

Od dnia 23 lutego 2019 r. obowiązywać będzie nowy uproszczony układ sieci komunikacyjnej, który znacznie usprawni poruszanie się po naszym mieście.

Nowy rozkład jazdy został przygotowany w ramach dokumentu pn. „Optymalizacja oferty przewozowej w komunikacji miejskiej w Mielcu”, ktory został wpisany do projektu „Poprawa jakości funkcjonowania systemu transportu publicznego dla MOF Mielec.

Proponowane zmiany obejmują uporządkowanie i zmianę numeracji linii komunikacyjnych modyfikację przebiegów tras oraz utworzenie nowych połączeń.


1info   1info   1info


Rozkład jazdy składa się z 29 linii komunikacyjnych skategoryzowanych według czterech grup:

GRUPA 1
 
1  1  1  1  1  1  1  1  1  1 
Linie Miejskie oraz Linie Szkolne oznaczone literą "S" z numerami 11S do 14S 
GRUPA 2
 
1  1  1  1  1  1  1  1  1  1 
Linie Miejskie w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej 
GRUPA 3
 
1  1  1  1  1  1  1  1  1  1 
Linie Miejskie Kościelne
GRUPA 4
 
1  1  1  1  1  1  1  1  1  1 
Linie Podmiejskie 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą przewozową.

 

Do pobrania:

Linie Miejskie

LINIE MIEJSKIE

1   2   3   1   1   1   1   1   1   1   1   1   1   1

RO   Kursuje od Pon - Pt SO   Kursuje w Soboty DS   Kursuje w Niedziele



1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Biernackiego

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego - Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego - Kochanowskiego – Niepodległości – Kusocińskiego – Jagiellończyka – Padykuły – Sportowa – Baczyńskiego - BIERNACKIEGO


1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Szarych Szeregów

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Niepodległości – Chopina – Arczewskiego – Parkowa –Kazimierza Wielkiego – Wolności – Dąbrówki – Zygmuntowska – Wyszyńskiego – Powstańców Warszawy – SZARYCH SZEREGÓW



1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Szarych Szeregów

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza  – Jadernych – Krasickiego – Niepodległości – Chopina – Arczewskiego – Żeromskiego – Jagiellończyka – Wolności – Korczaka – Krańcowa – Powstańców Warszawy – Wolności – Dąbrówki – Zygmuntowska – Wyszyńskiego – Powstańców Warszawy – SZARYCH SZEREGÓW


1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Cmentarz Komunalny

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Niepodległości – Księdza Skargi – Jagiellończyka – Kusocińskiego – Niepodległości – Chopina – Arczewskiego – Parkowa – Kazimierza Wielkiego – Wolności – Królowej Jadwigi – CMENTARZ KOMUNALNY



1 RO RO RO mapa
Szarych Szeregów   Os. Rzochów

SZARYCH SZEREGÓW – Powstańców Warszawy – Szafera – Kwiatkowskiego – Niepodległości – Dworzec – Jagiellończyka – Żeromskiego – Wolności – Mickiewicza – Rynek – Kościuszki – Wojsławska – Rzochowska - OS. RZOCHÓW
(część kursów wydłużona do RZEMIEŃ ZSR przez: Dębicką)


1 RO RO 1  mapa
Jagiełły   Szarych Szeregów

JAGIEŁŁY – Brzozowa – Wspólna – Wiśniowa – Jagiełły – Traugutta – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Szafera – Powstańców Warszawy – SZARYCH SZEREGÓW



1 RO RO RO mapa
Jagiełły   Inwestorów

JAGIEŁŁY – Brzozowa – Wspólna – Wiśniowa – Jagiełły – Traugutta – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Szafera – Powstańców Warszawy – Szarych Szeregów – Powstańców Warszawy – Inwestorów – Duńska – INWESTORÓW


1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Wolności

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Długa – Partyzantów – Dąbrówki – Zygmuntowska – Wyszyńskiego – Powstańców Warszawy – Świętej Kingi – Wolności – Witosa – Powstańców Warszawy – Wiesiołowskiego – Majowa – WOLNOŚCI



1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Szarych Szeregów

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Kochanowskiego – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Szafera – Wolności – Dąbrówki – Zygmuntowska – Wyszyńskiego – Powstańców Warszawy – SZARYCH SZEREGÓW


1 RO RO RO mapa
Szarych Szeregów   Biernackiego

SZARYCH SZEREGÓW – Powstańców Warszawy – Wyszyńskiego – Zygmuntowska – Dąbrówki – Wolności – Jagiellończyka – Żeromskiego – Arczewskiego – Chopina – Niepodległości – Kusocińskiego – Jagiellończyka – Padykuły – Sportowa – Baczyńskiego – BIERNACKIEGO



1 RO RO RO mapa
Mościska   Solskiego

MOŚCISKA – Wojska Polskiego – Sołtyka – COPU-u – Lotniskowa – Szybowcowa – Orla – Cyranowska – Niepodległości – SOLSKIEGO


1 RO RO RO mapa
Moniuszki   Kościuszki

MONIUSZKI (Zajezdnia) – Wojsławska – Żegoty – Wojsławska – Wiesiołowskiego – Wojsławska – Mickiewicza – KOŚCIUSZKI



1 RO RO RO mapa
Obrońców Pokoju   Oś. Łuże

OBROŃCÓW POKOJU – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Długa – Metalowców – Wolności – OS. ŁUŻE


1 RO RO RO mapa
Oś. Rzochów   Pisarka

OS. RZOCHÓW – Rzochowska – Wojsławska - Sienkiewicza - Obrońców Pokoju – Sienkiewicza – PISARKA


Do pobrania wykaz linii:


 

Linie SSE

LINIE MIEJSKIE - SSE

1   2   3   1   1   1   1   1  

RO   Kursuje od Pon - Pt. SO   Kursuje w Soboty. DS   Kursuje w Święta.



1 RO RO RO mapa
Dworzec   Strefa Brama Główna

DWORZEC – Niepodległości – Chopina – Arczewskiego – Parkowa – Kazimierza Wielkiego – Wolności – Dąbrówki – Zygmuntowska – Wyszyńskiego – Powstańców Warszawy – Szafera – Kwiatkowskiego – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – Strefa Pętla – STREFA BRAMA GŁÓWNA


1 RO RO RO mapa
Os. Rzochów   Strefa Brama Główna

OS. RZOCHÓW – Rzochowska – Wojsławska – Witosa – Powstańców Warszawy – Szarych Szeregów – Powstańców Warszawy – Szafera – Kwiatkowskiego – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – Strefa Pętla – STREFA BRAMA GŁÓWNA



1 RO RO RO mapa
Inwestorów   Strefa Brama Główna

INWESTORÓW – Duńska – Inwestorów – Powstańców Warszawy – Witosa – Wolności – Szafera – Kwiatkowskiego – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – Strefa Pętla – STREFA BRAMA GŁÓWNA


1 RO RO RO mapa
Ducha Św.   Strefa Pętla

DUCHA ŚWIĘTEGO – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – STREFA PĘTLA



1 RO RO RO mapa
Rzemień ZSR   Strefa Pętla

RZEMIEŃ ZSR – Dębicka – Rzochowska – Wojsławska – Kościuszki – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – STREFA PĘTLA


1 RO RO RO mapa
Św. Jana Pawła II   COP-u

ŚW. JANA PAWŁA II – Kilińskiego – Ducha Świętego – Sienkiewicza – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – Strefa Pętla – COP-u



1 RO RO RO mapa
Pisarka   COP-u

PISARKA – Ducha Świętego – Sienkiewicza – Padykuły – Wojska Polskiego – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – Strefa Pętla – COP-u


1 RO RO RO mapa
Pisarka   Strefa Pętla

PISARKA – Ducha Świętego – Sienkiewicza – Jagiellończyka – Kusocińskiego – Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia – STREFA PĘTLA

 

Do pobrania wykaz linii:

 

> Insert Module ArticleAnywhere Insert Tabs Moduł Menu Kontakt Grafika Podziel stronę Więcej Stan Kategoria * Wyróżnione Dostęp Język Tagi Wpisz lub wybierz opcję Uwagi o wersji Joomla! 3.8.8 — © 2019 mks.mielec Pokaż witrynę0do witryny2 do zaplecza0PowiadomieniaWyloguj BoU Active S

Linie Kościelne

 

LINIE KOŚCIELNE

1   2  

RO   Kursuje od Pon - Pt. SO   Kursuje w Soboty. DS   Kursuje w Święta.



1 RO RO RO mapa
Jagiełły   Pisarka

JAGIEŁŁY – Wiśniowa – Wspólna – Brzozowa – Sienkiewicza – PISARKA


1 RO RO RO mapa
Szafera   Zygmuntowska

SZAFERA – Raciborskiego – Metalowców – Długa – Osiedlowa – Gajowa – Partyzantów – Wolności – Powstańców Warszawy – Wyszyńskiego – ZYGMUNTOWSKA

 

Do pobrania wykaz linii:

 

 

 

 

 

 

 

Linie Podmiejskie

LINIE PODMIEJSKIE

1   2   3   1   1  

RO   Kursuje od Pon - Pt. SO   Kursuje w Soboty. DS   Kursuje w Święta.



1 RO RO RO mapa
Obrońców Pokoju   Szydłowiec

OBROŃCÓW POKOJU – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Cyranowska – Wojska Polskiego – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – SZYDŁOWIEC


1 RO RO RO mapa
Legionów   Trześń

LEGIONÓW – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Cyranowska – Wojska Polskiego – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Wola Chorzelowska – TRZEŚŃ



1 RO RO RO mapa
Dworzec   Przecław

DWORZEC – Jagiellończyka – Żeromskiego – Wolności – Mickiewicza – Rynek – Legionów – Wola Mielecka – Podleszany – Książnice – Goleszów – Kiełków – Błonie PRZECŁAW 
(część kursów wydłużona do STREFA PĘTLA przez: Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia)


1 RO RO RO mapa
Obrońców Pokoju   Chorzelów

OBROŃCÓW POKOJU – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Niepodległości – Cyranowska – Orla – Szybowcowa – Kosmonautów – Sienkiewicza – CHORZELÓW 
(część kursów wydłużona do ŁAWNICY)



1 RO RO RO mapa
Dworzec   Młodochów

DWORZEC – Jagiellończyka – Żeromskiego – Wolności – Mickiewicza – Rynek – Kilińskiego – Złotniki – Chrząstów – Brzyście – Borki Nizińskie – MŁODOCHÓW 
(część kursów wydłużona do STREFA PĘTLA przez: Niepodległości – Kwiatkowskiego – Przemysłowa – Strefa Brama Główna – Wojska Polskiego – Strefa Brama Wschodnia; część kursów przez: Babichę)


Do pobrania wykaz linii:

Sprawdź jak dojedziesz

 

Sprawdź jak dojedziesz.

Poniżej przedstawiamy wykaz ulic i miejscowości przez które kursować będą autobusy od dnia 23.02.2019 r.na nowych liniach komunikacyjnych.
.

1. Znajdź ulicę w pobliżu miejsca docelowego.
2. Zobacz które linie przebiegają przez wybraną ulicę;
3. Sprawdź szczegółowy przebieg trasy na mapach dla wybranych linii.

Oznaczenia:

Nr linii oznaczony jako "w" - kurs wydłużony (wariant trasy zmienny w zależności od godziny kursu)
Nr linii oznaczony jako "p" - kurs powrotny (wariant powrotny kursu przebiega innym odcinkiem trasy)

  

  MIEJSKIE   SSE  KOŚCIELNE PODMIEJSKIE
 Nr linii 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 21 22 23 24 25 26 27 28 35 36 43 44 45 46 48
A                                                  
Arczewskiego    3  4 10  21  26
B   
Babicha  48
Baczyńskiego 1 10 
Biernackiego 1 10
Błonie  45
Borki Nizińskie  48
Brzozowa  6  7  35
Brzyście  48
C
Chopina  2  3  4  10  21
Chorzelów  46
Chrząstów  48
Cmentarz Komunalny 4
COP-u 26  27 
Cyranowska  43  44  46
D
Dąbrówki  2  3  8  9  10
Dębicka 5w  25
Długa 8  36
Ducha Świętego  2  3  4  6  7  8  9  24  26  27 28   35p
Duńska  7  23
Dworzec 5 6 7  21  25  43  44  45  46  48
G
Gajowa  36
Goleszów 45
I
Inwestorów 23 
J
Jadernych
Jagiellończyka 1 2  10 24  25   43 44  45   46 48 
Jagiełły  35
K
Kazimierza Wielkiego  2  21
Kiełków 45 
Kilińskiego  2  3  24 26  48 
Kochanowskiego  9
Korczaka
Kosmonautów  46
Kościuszki 25 
Krańcowa  3
Krasickiego  3
Królowej Jadwigi
Książnice 45 
Księdza Skargi
Kusocińskiego 1  10 28 
Kwiatkowskiego 10 21  22  23  24  25  26  28  45w
L
Legionów  44  45
Ł
Ławnica  46w
M
Majowa  8
Metalowców 36 
Mickiewicza 2 24  25  43  44  45  46  48 
Młodochów 48 
N
Niepodległości 2 7 10  21  24  25  26  28  43  44  45w  46  48w 
O
Obrońców Pokoju 43  46 
Orla 46 
Osiedlowa 36
Osiedle Rzochów  22
P
Padykuły 10  27 
Parkowa  21
Partyzantów 36 
Pisarka 2 4  24 27  28   35
Podleszany 45 
Powstańców Warszawy  2 10  21  22  23  36 
Przecław  45
Przemysłowa 24  25  26  28  45w  48w 
R
Raciborskiego  36
Rynek  2 24  25   44 45  48 
Rzemień ZSR 5w  25 
Rzochowska 22  25 
S
Sienkiewicza  2 24  26  27  28  35  46 
Sportowa 10 
Staffa 1p 
Strefa Brama Główna 21  22  23  24  25  26  27  28  43  44 45w  48w 
Strefa Brama Wschodnia 21  22  23  24  25  26  27  28  45w  48w 
Strefa Pętla  21  22 23  24  25  26  27  28  45w  48w 
Szafera  6 21  22  23   36
Szarych Szeregów  2 10  22 
Szybowcowa 46 
Szydłowiec  43
Świętego Jana Pawła II 26 
Świętej Kingi
T
Traugutta  6
Trześń 44 
W
Wiesiołowskiego
Wiśniowa 35 
Witosa  22  23
Wojska Polskiego 21  22  23  24  25   26 27   28 43  44  45w  48w 
Wojsławska 22  25 
Wola Chorzelowska  44
Wola Mielecka  45
Wolności 2 10  21  23  24  25  36  43   44 45  46  48 
Wspólna 35 
Wyszyńskiego  2  3 10  21  36 
Z
Złotniki 48 
Zygmuntowska  2 10  21  36 
Ż
Żeromskiego  2 10  24  25  43  44  45  46  48 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim

urządzeniu.