Miejska
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

Ustala się dwie podstawowe strefy biletowe w obszarze objętym zintegrowanymi usługami przewozowymi świadczonymi środkami komunikacji miejskiej w Mielcu:

1. Miejską strefą biletową oznaczoną symbolem STREFA 0 obejmującą przystanki na terytorium Gminy Miejskiej Mielec, w tym:

• przystanek Wola Mielecka - granica miasta – linia 4,20,15,34
  • przystanek Pętla Rzemień 1 – linia 5, 5A, 40
  • przystanek Złotniki Szkoła (skrzyż z ul.Traugutta) – linia 8
  • przystanek Mościska – granica miasta – linia 0, 10, 33
  • przystanek Lotnisko - granica miasta – linia 6, 24, 39

2. Podmiejską strefę biletową obejmującą przystanki na terytorium Gmin, które przystąpiły do porozumienia z Gminą Miejską Mielec oznaczone symbolami:

STREFA I

przystanki zlokalizowane na terenie Gminy Mielec:

• przystanki Chorzelów 1 i Chorzelów Kościół – linia 6, 24, 39
  • przystanki Złotniki Biblioteka i Złotniki „Sklep - linia 8
  • przystanki Wola Mielecka 2 skrzyż. i Podleszany 1 – linia 15 i 34
  • przystanki Wola Mielecka 4, Wola Mielecka 5, Wola Mielecka 6 - linia 4,20

STREFA II

przystanki zlokalizowane na terenie Gminy Mielec – linia 0, 6, 8, 10, 15, 24, 33, 34, 39 z wyłączeniem przystanków strefy I

STREFA III

przystanki zlokalizowane na terenie:

• Gmina Tuszów Narodowy – linia 6, 39 przystanki Malinie „Wieś”, Malinie „Młyn”, Malinie „Sklep”, Tuszów Mały, Ławnica "Skrzyżowanie", Ławnica "Kosciół"
  • Gmina Gawłuszowice – linia 8 przystanki Brzyście 1, 2, 3 z wyłączeniem przystanków określonych w strefie IV
  • Gmina Przecław – linie 5, 5A, 40 przystanki Rzemień 1, 2, 3 oraz linia 15 przystanki Kiełków „Wieś” i Kiełków „Szkoła” z wyłączeniem przystanków określonych w strefie IV.

STREFA IV

• przystanki na terenie Gminy Przecław - - przystanki na terenie Gminy Przecław - linia 15 od przystanku "Kiełków 3" do przystanku "Rynek Przecław" oraz linie 5, 5A, 40 - przystanki: "Tuszyma 1,2,3,4, "Dobrynin Kościół", "Tuszyma Błonie", "Tuszyma Biały Bór", „Tuszyma Skrzyżowanie", "Dąbie PKP", ”Przecław Rynek", "Przecław 3 Maja", "Wólka Podolska", "Przecław Podlesie", "Łączki Brzeskie Poręby", "Łączki Brzeskie Kościół", "Łączki Brzeskie Szkoła", Łączki Brzeskie 1,2”
  • przystanki zlokalizowane na terenie Gminy Tuszów Narodowy i Gminy Gawłuszowice - linia 8 - przystanki Borki Nizińskie 1, 2, 3, 4 i Młodochów 1, 2

W strefie biletowej podmiejskiej pasażer może legitymować się wyłącznie biletem przeznaczonym do korzystania z usług przewozowych w tej strefie.

urządzeniu.