logo-na-swieta Miejska

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (minimum zawodowe),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pojazdów ciężarowych i autobusów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna,
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem,
  • odzież ochronną oraz narzędzia i urządzenia do wykonywania codziennych obowiązków,
  • dostęp do fachowej wiedzy,
  • bardzo dobre zaplecze techniczne i socjalne,
  • pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV wraz z oświadczeniem na adres:
MKS Sp. z o.o., ul. Moniuszki 12, 39-300 Mielec lub w formie elektronicznej

Dokumenty:

Klauzula informacyjna (pdf)

Wzór OŚWIADCZENIA (pdf)

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 12 lutego 2024 r. (poniedziałek) nastąpią zmiany na liniach nr 24 i 26:

• kurs linii nr 24 z godz. 23:10 ze Strefy w kierunku Ducha Świętego zostanie zlikwidowany
  • w zamian zostanie uruchomiony kurs linii nr 26 o godz. 23:08 z COP-u  w kierunku św. Jana Pawła II
  • oraz zostanie uruchomiony dodatkowy kurs linii nr 26 o godz. 14:15 ze św. Jana Pawła II w kierunku COP-u.

kom bip ico0

ROZSTRZYGNIĘCIE
21.12.2023 r.

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp.  z o.o. informuje, że rozstrzygnięto postępowanie dotyczące ubezpieczenia eksploatowanego taboru i dokonano wyboru oferty najkorzystniejszej. Wybrano ofertę złożoną przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo-Hestia S.A. Przedstawicielstwo Korporacyjne Kraków.

_ _

ZAPYTANIE OFERTOWE
01.12.2023

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu zaprasza do składania ofert dotyczących ubezpieczenia eksploatowanego taboru spółki.

Okres obowiązywania ubezpieczenia: od 1.01.2024 do 31.12.2024 r.

Oferty należy składać w formie pisemnej w terminie do dnia 19.12.2023 r. do godz. 15:00 w sekretariacie przy ul. Moniuszki 12, 39-300 Mielec.
Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia można uzyskać osobiście w siedzibie spółki, telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Dane kontaktowe:
tel. 17 583 77 33 w godz. od 7:00 do 15:00

kom icoMiejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (minimum zawodowe),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pojazdów ciężarowych i autobusów,
  • wymagana umiejętność obsługi komputera i programów diagnostycznych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna,
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem,
  • dostęp do fachowej wiedzy,
  • bardzo dobre zaplecze techniczne i socjalne,
  • pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV wraz z oświadczeniem na adres:
MKS Sp. z o.o., ul. Moniuszki 12, 39-300 Mielec lub w formie elektronicznej

Dokumenty:

Klauzula informacyjna (pdf)

Wzór OŚWIADCZENIA (pdf)

kom bus ico Informujemy pasażerów, że od 9 grudnia od godz. 15:00 (sobota) do 11 grudnia do godz. 6:00 (poniedziałek), w związku z organizacją Jarmarku Świątecznego, nastąpi wyłączenie z ruchu Rynku Starego Miasta. Na czas zamknięcia Rynku autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica.

Przystanki Rynek 01 i Rynek 02 będą nieczynne. Odjazdy autobusów będą się odbywały z przystanków przy ul. Staszica (w obie strony) i ul. Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica). Linia nr 5 będzie kursowała dotychczasową trasą, z pominięciem wjazdu na Rynek. Szczegółowy rozkład jazdy zostanie umieszczony na przystankach.