logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 27 czerwca 2024 r. (czwartek) do odwołania, w związku z remontem drogi przy Szkole Podstawowej w Trześni, nastąpi tymczasowa zmiana trasy linii nr 44A. Autobusy będą kursowały objazdem boczną drogą w kierunku parkingu kościelnego i będą jechały dalej prosto obok cmentarza w kierunku Woli Chorzelowskiej.

Przystanki: Trześń Szkoła 12, Trześń Stadion 01 i 02 nie będą obsługiwane.

Przewidywany termin zakończenia objazdu: koniec sierpnia 2024 r.


Ze względu na zmianę trasy na przystankach będzie obowiązywał tymczasowy zmieniony rozkład jazdy, który będzie umieszczony na żółtych tabliczkach.

Mapa  Objazd Trześń - kierunek Mielec tutaj
Mapa  Objazd Trześń - kierunek Trześń tutaj

 

Powrót do listy komunikatów