logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że w dniu 7 lipca 2024 r. (niedziela), w związku z organizacją imprezy samochodowej na al. Niepodległości autobusy linii nr 4, 5 i 7 będą kursowały objazdami.

Linia nr 4 będzie kursowała objazdem na trasie:
… - Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Parkowa – Kazimierza Wielkiego - … z pominięciem przystanków Jagiellończyka Przychodnia 03, Niepodległości Wiadukt 03 i 04, Księdza Skargi 01 i 02, Jagiellończyka 01 i 02, Kusocińskiego Basen 04 i 05, Kusocińskiego Szkoła 02 i 03, Kusocińskiego SCK 01, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06

Linie nr 5 i 7 będą kursowały objazdem na trasie:
… - Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Jagiellończyka – Żeromskiego – Arczewskiego – Chopina – Niepodległości – Kwiatkowskiego - … , z pominięciem przystanków Niepodległości Wiadukt 03 i 04, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06

Na wybranych przystankach będzie obowiązywał jednodniowy nowy rozkład jazdy, który będzie umieszczony na żółtych tabliczkach.

 

 

Powrót do listy komunikatów