logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 20 lipca do 25 sierpnia 2024 r., w weekendy od godz. 14:00 w soboty do godz. 24:00 w niedziele, nastąpi wyłączenie z ruchu Rynku Starego Miasta.

Na czas zamknięcia Rynku autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica.

Przystanki Rynek 01 i Rynek 02 będą nieczynne. Odjazdy autobusów będą się odbywały z przystanków przy ul. Staszica (w obie strony) i ul. Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica).

Linia nr 5 będzie kursowała dotychczasową trasą, z pominięciem wjazdu na Rynek.

Szczegółowy rozkład jazdy zostanie umieszczony na przystankach.

 

 

kom bus icoInformujemy pasażerów, że w dniu 7 lipca 2024 r. (niedziela), w związku z organizacją imprezy samochodowej na al. Niepodległości autobusy linii nr 4, 5 i 7 będą kursowały objazdami.

Linia nr 4 będzie kursowała objazdem na trasie:
… - Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Parkowa – Kazimierza Wielkiego - … z pominięciem przystanków Jagiellończyka Przychodnia 03, Niepodległości Wiadukt 03 i 04, Księdza Skargi 01 i 02, Jagiellończyka 01 i 02, Kusocińskiego Basen 04 i 05, Kusocińskiego Szkoła 02 i 03, Kusocińskiego SCK 01, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06

Linie nr 5 i 7 będą kursowały objazdem na trasie:
… - Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Jagiellończyka – Dworzec – Jagiellończyka – Żeromskiego – Arczewskiego – Chopina – Niepodległości – Kwiatkowskiego - … , z pominięciem przystanków Niepodległości Wiadukt 03 i 04, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06

Na wybranych przystankach będzie obowiązywał jednodniowy nowy rozkład jazdy, który będzie umieszczony na żółtych tabliczkach.

 

 

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 27 czerwca 2024 r. (czwartek) do odwołania, w związku z remontem drogi przy Szkole Podstawowej w Trześni, nastąpi tymczasowa zmiana trasy linii nr 44A. Autobusy będą kursowały objazdem boczną drogą w kierunku parkingu kościelnego i będą jechały dalej prosto obok cmentarza w kierunku Woli Chorzelowskiej.

Przystanki: Trześń Szkoła 12, Trześń Stadion 01 i 02 nie będą obsługiwane.

Przewidywany termin zakończenia objazdu: koniec sierpnia 2024 r.


Ze względu na zmianę trasy na przystankach będzie obowiązywał tymczasowy zmieniony rozkład jazdy, który będzie umieszczony na żółtych tabliczkach.

Mapa  Objazd Trześń - kierunek Mielec tutaj
Mapa  Objazd Trześń - kierunek Trześń tutaj

 

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 2 lipca 2024 r. (wtorek) do odwołania, w związku z remontem ul. Szafera, nastąpi tymczasowa zmiana trasy linii nr 5, 6, 7, 9, 21, 22, 23 i 36. Autobusy będą kursowały objazdem przez:

… - Wolności – Metalowców – Rusina – Szafera - …

Przystanki: Szafera 03 i 04 oraz Szafera 05 i 06 nie będą obsługiwane.

Na ul. Metalowców będą funkcjonowały tymczasowe przystanki przy skrzyżowaniu z ul. Raciborskiego (w obie strony).

Przewidywany termin zakończenia objazdu: koniec sierpnia 2024 r.

Ze względu na zmianę trasy na niektórych przystankach będzie obowiązywał tymczasowy zmieniony rozkład jazdy, który będzie umieszczony na żółtych tabliczkach.

 

 

kom icoInformujemy, że w okresie od dnia 29 czerwca 2024 r. do 28 sierpnia 2024 r. zmianie ulegają godziny pracy Punktów Obsługi Klienta przy ul. Rynek 6 i Jagiellończyka 7 i będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30. W soboty będą nieczynne.