logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów o dużych zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od 10 września 2018 r. (poniedziałek):


1. Zostanie otwarta dla ruchu ul. Kochanowskiego, autobusy wrócą na swoje podstawowe trasy;
2. Zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu autobusów skrzyżowanie przy kościele MBNP na Osiedlu co spowoduje zmiany na niektórych liniach:

 • Linia 7 z godz. 5:45 w stronę Strefy rozpocznie kurs od przystanku Wolności Piekarnia 02 o godz. 5:47, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego;
 • Linia 7 z godz. 15:05 z przystanku COP – u 01 będzie kursowała ulicami: … - Wolności – Jagiellończyka – Dworzec, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;
 • Linia 14 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 14A będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Kusocińskiego – Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 21 (na większości wariantów) będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
       Wyjątek stanowią poniższe kursy:
 • 6:48 z Bramy Głównej w dni robocze – autobus jadący ul. Wolności, skręci w lewo na przystanek Żeromskiego ZST 02, w stronę ul. Mickiewicza, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego i przystanków Niepodległości 06 oraz Żeromskiego Szkoła 04;
 • 7:15 z Bramy Głównej w dni robocze – autobus jadący ul. Wolności, skręci w lewo na przystanek Żeromskiego ZST 02, w stronę ul. Mickiewicza, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;
 • 15:10 z Bramy Głównej w soboty – autobus jadący ul. Wolności pojedzie prosto na Dworzec przez ul. Jagiellończyka, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04;

 

 • Linia 27 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Kusocińskiego – Niepodległości – Kochanowskiego – Żeromskiego – Wolności - …, z pominięciem przystanków Żeromskiego Szkoła 03, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 28 będzie kursowała w obie strony ulicami: … - Żeromskiego – Kochanowskiego – Niepodległości - …, z pominięciem przystanków Żeromskiego Szkoła 03, Niepodległości Plac 05 oraz Niepodległości 06;
 • Linia 30 z godz. 23:10 z Bramy Głównej będzie kursowała ulicami: … - Wolności do Żeromskiego, z pominięciem przystanków przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz przystanku Żeromskiego Szkoła 04.


WSZYSTKIE PRZYSTANKI PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO BĘDĄ NIECZYNNE.

Utrudnienia mają potrwać do 30 listopada 2018 r.