logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom icoW związku z obowiązującym stanem epidemii Gmina Miejska Mielec i Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. w Mielcu przypominają pasażerom o obowiązku zakrywania twarzy i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego podczas przejazdu autobusami komunikacji miejskiej


Informujemy, że zgodnie z postanowieniami „Przepisów porządkowych związanych z gminnym, regularnym przewozem osób”, stanowiących Załącznik nr 1 do Uchwały nr IX/50/2011 Rady Miejskiej w Mielcu z dnia 8 kwietnia 2011 r. kierujący pojazdem: ma prawo odmówić przewozu osób nietrzeźwych, mogących zabrudzić innych pasażerów i pojazd, zachowujących się agresywnie, bądź stwarzających inne istotne zagrożenie dla pasażerów, a także może wezwać w szczególnych przypadkach Policję bądź Straż Miejską, celem interwencji lub zjechać z trasy przejazdu do najbliższego komisariatu Policji lub Straży Miejskiej.


Począwszy od dnia 29.06.2020 r. (poniedziałek) zostaną wdrożone w autobusach MKS regularne kontrole, przeprowadzane przez mieszane zespoły kontrolerskie MKS Sp. z o. o. oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej, mające na celu skuteczne wyegzekwowanie od pasażerów obowiązku zakrywania nosa i twarzy w pojazdach komunikacji miejskiej.

nos maseczke