logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 6 lipca 2020 r. (poniedziałek), w związku z rozpoczęciem remontu, nastąpi zamknięcie odcinka ul. Kilińskiego od Rynku do Ronda Żołnierzy Wyklętych przy ul. Staszica.

- Wszystkie linie kursujące na trasie Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 24 oraz 48  będą kursowały objazdem przez ul. Staszica z pominięciem przystanków Rynek 01 oraz Rynek 02. Autobusy będą zatrzymywały się na przystankach zlokalizowanych przy ul. Staszica.

- Na trasie autobusów z ul. Mickiewicza w stronę ul. Staszica będzie dodatkowo funkcjonował przystanek Obrońców Pokoju 01.

Od 27 lipca 2020 r. planowane jest zamknięcie następnego odcinka ul. Kilińskiego. O zmianach w kursowaniu poszczególnych linii będziemy informować w kolejnym komunikacie.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w autobusach MKS.