logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 10 października 2020 r. (sobota), w związku z tym, że powiat mielecki znajdzie się w czerwonej strefie, w autobusach komunikacji miejskiej będzie obowiązywał limit 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, przy czym połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.

W celu wzmocnienia najbardziej obłożonych kursów, od 12 października 2020 r. (poniedziałek) część kursów zostanie zawieszona. Informacja o zawieszonych kursach zostanie zamieszczona na przystankach, na stronie internetowej spółki oraz na portalach społecznościowych miasta Mielca.

W sytuacji, gdy maksymalny limit pasażerów w danym pojeździe zostanie osiągnięty, może to powodować chwilowe niedogodności w postaci braku możliwości przejazdu tymże pojazdem z danego przystanku. Prosimy pasażerów o uwzględnienie tego faktu podczas planowania podróży komunikacją miejską.

MKS Mielec dołoży wszelkich starań i na bieżąco będzie reagować na ewentualne przepełnienia pojazdów.

Prosimy pasażerów o bieżące śledzenie sytuacji komunikacyjnej oraz zamieszczanych na stronie internetowej MKS Mielec komunikatów.