logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom ico

29.11.2021
Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu informuje, że dokonany został wybór oferty najkorzystniejszej w postępowaniu dotyczącym sprzedaży autobusu używanego marki JELCZ M101I SALUS stanowiącego własność Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu.

Komisja przetargowa dokonała oceny złożonych ofert i uznała za najkorzystniejszą ofertę  złożoną przez Firmę:

FHU "Mądziel"
Kiełków 237
39-320 Przecław


za cenę: 12 500,00 zł brutto

Uzasadnienie wyboru: komisja dokonała wyboru ofert najkorzystniejszych na podst. najwyższej ceny.

Dokumenty do pobrania:

17.11.2021
Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu informuje o ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży autobusu używanego marki JELCZ M101 I SALUS.

Ofertę należy złożyć w sekretariacie Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu, ul. Moniuszki 12 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 26.11.2021 r.

Dokumenty do pobrania: