logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom icoOd początku czerwca 2023 r. można korzystać z nowego systemu opłat za przejazd autobusami MKS przy użyciu Aplikacji Mobilnej mbilet – Mielecka Karta Miejska.

Aplikacja umożliwia pasażerom nabywanie biletów zgodnie z obowiązującą taryfą tj. zakup biletów okresowych, uczniowskich oraz doładowanie elektronicznej portmonetki do wykorzystania na przejazdy jednorazowe. Aplikacja umożliwia również realizację uprawnień w ramach programu ”Mielecka Karta Rodziny 3+”.

Dzięki aplikacji posiadającej funkcję tzw. planera podróży można również zaplanować trasę przejazdu.

Aplikacja mobilna może zostać zainstalowana na urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych) pracujących na systemach Android oraz iOS.

Aby dokonać instalacji należy pobrać aplikację ze sklepu Play lub App Store.


UWAGA! - dotyczy użytkowników posiadających dotychczas Mielecką Kartę Miejską
Po zarejestrowaniu konta w aplikacji mobilnej mbilet, korzystanie z Mieleckiej Karty Miejskiej nie będzie już możliwe. Możliwe jest jedynie wykorzystanie środków znajdujących się na elektronicznej portmonetce na przejazdy jednorazowe. 

Więcej informacji tutaj