Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 18 lipca (czwartek) do 20 lipca (sobota) 2019 r. w godzinach od 08:00 do 18:00, w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Witosa, nastąpi zmiana w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej:

Przystanki Wojsławska „Dom ludowy”, „Witosa 01” i „Witosa 02” nie będą obsługiwane przez linię 22.

 

 

kom bip ico0Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu zaprasza do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego pn. "Ochrona i dozór mienia oraz sprzątanie autobusów i pomieszczeń Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu".

Oferty należy składać w terminie do 26.07.2019 r. do godz. 15:00 w sekretariacie przy ul. Moniuszki 12, 39-300 w Mielcu.

Dokumenty do pobrania:


kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 8 lipca (poniedziałek) do 25 lipca (czwartek) 2019 r., w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Wolności, nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej:

  • Linia nr 1 będzie kursowała objazdem ulicami … - Mickiewicza – Jadernych – Krasickiego – Niepodległości – Jagiellończyka – Żeromskiego – …
    Odjazdy z przystanku Żeromskiego ZST 02 zostaną przeniesione na przystanek Jagiellończyka Przychodnia 03.

  • Linie nr 2 i 3 będą kursowały bez zmian.

  • Linie nr 4, 8 i 24 będą kursowały ulicami … Mickiewicza – Jadernych – Krasickiego – Niepodległości - …, z pominięciem przystanków Jagiellończyka Przychodnia 03 oraz Żeromskiego ZST 02.

  • Linie nr 5, 6, 7, 25, 44, 45, 46 i 48 będą kursowały ulicami … Mickiewicza – Jadernych – Krasickiego – Niepodległości – Jagiellończyka – Dworzec – …, z pominięciem przystanków Jagiellończyka Przychodnia 03 oraz Żeromskiego ZST 02.


          Przystanek Żeromskiego ZST 02 będzie nieczynny.

 W przypadku otwarcia drogi we wcześniejszym terminie autobusy powrócą na podstawowe trasy w kolejnym dniu roboczym.

 

swrwis ico
W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi informujemy o możliwych przerwach w dostępie do informacji pasażerskiej (rozkłady jazdy na www oraz w aplikacji mybus).
..

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 29 czerwca (sobota) do 25 sierpnia (niedziela) 2019 r., od godz. 16:00 w soboty do godz. 22:00 w niedziele, nastąpi wyłączenie z ruchu Rynku Starego Miasta.

Na czas zamknięcia Rynku autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica. Przystanki Rynek 01 i Rynek 02 będą nieczynne.

Odjazdy autobusów będą się odbywały z przystanków przy ul. Staszica (w obie strony) i ul. Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica). Linia nr 5 będzie kursowała dotychczasową trasą, z pominięciem wjazdu na Rynek.

Szczegółowy rozkład jazdy zostanie umieszczony na przystankach.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim

urządzeniu.