logo-na-swieta Miejska
Samochodowa Sp. z o.o.
||
logo

kom bus icoInformujemy pasażerów, że od 9 listopada 2019 r. (sobota) nastąpi zmiana trasy linii nr 46 relacji Mielec – Chorzelów (Ławnica).
Kursy linii nr 46 będą się rozpoczynać z Dworca, a nie jak dotychczas z ul. Obrońców Pokoju.

Nowa trasa: Dworzec – Jagiellończyka – Żeromskiego – Wolności – Mickiewicza – Sienkiewicza – Chorzelów (część kursów wydłużona do Ławnicy).

Dodatkowo część kursów w dni robocze ulegnie korekcie czasowej:

• kurs z godz. 6:25 z Chorzelowa zostanie przyspieszony o 10 minut na godz. 6:15;
  • uruchomiony zostanie nowy kurs o godz. 6:45 z Dworca do Ławnicy;
  • kurs z godz. 7:55 z Obrońców Pokoju zostanie przyspieszony o 5 minut na 7:50 z Dworca;
  • kurs z godz. 8:35 z Ławnicy zostanie przyspieszony o 10 minut na godz. 8:25.

Szczegółowy rozkład jazdy zostanie umieszczony na przystankach oraz w zakładce ROZKŁAD JAZDY.