logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom bus ico Informujemy pasażerów, że od 10 listopada 2019 r. (niedziela) w niedziele i dni świąteczne zostanie uruchomiona nowa linia nr 34 na trasie Dworzec – Kosmonautów: Dworzec – Jagiellończyka – Żeromskiego – Kochanowskiego – Niepodległości – Cyranowska – Orla – Szybowcowa – Kosmonautów.

  • Kursy o godz. 9:35 i 11:40 z Dworca;
  • Kursy o godz. 9:55 i 12:00 z Kosmonautów.


Od 12 listopada 2019 r. (wtorek) w dni robocze zostanie uruchomiona nowa linia nr 11 na trasie Ducha Świętego - Kosmonautów: Ducha Świętego – Sienkiewicza – Pisarka – Ducha Świętego – Kilińskiego – Rynek – Mickiewicza – Wolności – Żeromskiego – Kochanowskiego – Niepodległości – Kusocińskiego – Jagiellończyka – Padykuły – Cyranowska – Orla – Szybowcowa – Kosmonautów (z powrotem: … - Kusocińskiego – Staffa – Biernackiego – Niepodległości – Kochanowskiego - …).

  • kursy o godz. 9:06 i 13:03 z Ducha Świętego;
  • kursy o godz. 9:35 i 13:48 z Kosmonautów.