logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom icoInformujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 613/2020 Prezydenta Miasta Mielca wprowadza się uprawnienie do bezpłatnych przejazdów dla pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu oraz Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład w Mielcu na okresie od 1 do 31 maja 2020 r.

Aby skorzystać z uprawnienia należy uzyskać „Zaświadczenie o zatrudnieniu” sporządzone wg wzoru określonego w Załączniku do Zarządzenia oraz posiadać imienną elektroniczną kartę miejską na której zostanie zapisane uprawnienie.

W celu wyrobienia e-karty należy udać się do jednego z naszych punktów sprzedaży biletów. Obecnie czynne są:

Centrum Obsługi Klienta – ul. Moniuszki 12
poniedziałek  – piątek           7:00  - 15:00

Punkty Obsługi Klienta:
przy ul. Jagiellończyka 7 (Dworzec Autobusowy) lub przy ul. Rynek 6
poniedziałek  – piątek           9:00  -  16:30  (od 4 maja 2020 r. punkty będą czynne od 07:30 do 17:00)

Uprawnienie do bezpłatnych przejazdów zostanie zapisane na imiennej elektronicznej karcie miejskiej. 
 

Dokumenty do pobrania:

Zarządzenie nr 613/2020 Prezydenta Miasta Mielca (pdf)
Zaświadczenie o zatrudnieniu - wersja edytowalna (doc)