logo-na-swieta Miejska
Komunikacja
Samochodowa Sp. z o.o.
||
||
logo

kom ico

20.12.2021
Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu informuje, że dokonany został wybór oferty najkorzystniejszej w postępowaniu dotyczącym sprzedaży autobusu używanego marki SOLARIS URBINO 12 stanowiącego własność Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu.

Komisja przetargowa dokonała oceny złożonych ofert i uznała za najkorzystniejszą ofertę  złożoną przez Firmę:

SKUP ZŁOMU I AUTOBUSÓW PAWEŁ TKACZYK
UL. DYGATA 2c/75
01-748 WARSZAWA


za cenę: 11 820,00 zł brutto

Uzasadnienie wyboru: komisja dokonała wyboru ofert najkorzystniejszych na podst. najwyższej ceny.

Dokumenty do pobrania:


8.12.2021

kom bip ico0Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Mielcu informuje o ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży autobusu używanego marki SOLARIS URBINO 12.

Ofertę należy złożyć w sekretariacie Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu, ul. Moniuszki 12 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 16.12.2021 r.

Dokumenty do pobrania: